16550631

Fujifilm Instax Mini 9 Pink

Fujifilm Instax Mini 9 Pink
Fujifilm Instax Mini 9 Pink

Fujifilm Instax Mini 9 Pink

16550631
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Камера миттєвого друку Instax Mini 9 CAMERA ICE BLUE TH EX D - це відмінна альтернатива цифровій камері. За допомогою неї ви зможете моментально обзавестися фотознімками і вам зовсім не доведеться йти для цього в центр фотодруку. З такою камерою ви заощадите не тільки ваші кошти, а й час. Крім того, слід зазначити і високу якість виконуваних фотознімків. Для роботи такої камери буде потрібно лише 2 лужних батареї АА.

Зовнішній вигляд

Камера має компактний розмір і симпатичний дизайн. Її з легкістю можна вмістити навіть в жіночу сумочку. Вага камери становить 307 грам.

Зручне дзеркальце

З цією камерою робити Селфі - одне задоволення, адже біля об'єктива розташовується невелике дзеркало, таким чином ви зможете бачити як ви будете виглядати на Селфі заздалегідь.

Регулювання яскравості

Камера миттєвого друку Instax Mini 9 CAMERA ICE BLUE TH EX D може сама визначати відповідну яскравість для знімається місцевості. Робить це вона за допомогою світлодіодного індикатора.

Можливість зробити фотографії з наближенням

Спеціальна макролінзи, вбудована в камеру, дозволяє робити фотознімки крупним планом на відстані не більше 35 см.

Характеристики

Основні характеристики

Модель

Fujifilm Instax Mini 9

Колір

Pink

Рік випуску

2017

Автономность

Ємність та тип батареї

дві батареї типу АА

Корпус та роз’єми

Габарити

116 х 118,3 х 68,2 мм

Вага

307 гр

Особливості

Фотоплівка - фотопапір Instax mini film від Fujifilm Розмір знімка - 62 х 46 мм
Об'єктив - 2 компонента, 2 елементи, f = 60 мм
, 1: 12.7 Швидкість спуску затвора - 1/60 з Управління експозицією - система ручного перемикання (світлодіодний індикатор в покажчики часу витримки) Висновок фотознімку - автоматичний Час прояви фотознімку - 90 с (залежить від температури приміщення) Час перезарядження - від 0.2 до 6 с (з новими батареями) Ефективний діапазон - 0.6-2.7 м Автоматичне вимкнення живлення - через 5 хвилин Лічильник експозиції (кількість неекспонованих плівок), вікно підтвердження пакета плівки Ємність - 10 картриджів

Додатково

Комплектація

камера, дзеркало для Селфі на об'єктиві, ремінець, лінза для макро зйомки, дві батарейки АА, інструкція

Відгуки клієнтів про Fujifilm Instax Mini 9 Pink