Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

 iPhone 15 Pro — це перший iPhone, виготовлений із матеріалів аерокосмічного класу з використанням того самого сплаву, який використовують космічні кораблі для польотів на Марс.

Чіп A17 Pro. Непереможний монстр для ігор.

Найбільший редизайн в історії графічних процесорів Apple. A17 Pro – це абсолютно новий клас чіпів iPhone, що забезпечує найкращу графічну продуктивність. Мобільні ігри виглядатимуть і відчуватимуться захоплюючими, з неймовірно деталізованою середою та більш реалістичними персонажами. Завдяки найкращій у галузі швидкості та ефективності A17 Pro працює швидко та неперевершено.

Камера, яка захоплює вашу найсміливішу уяву.

Подивіться, що ви можете зробити з найпотужнішою системою камери iPhone: від надзвичайної гнучкості кадрування до портретів нового покоління. З iPhone 15 Pro у вас є кілька фокусних відстаней для роботи. Це ніби мати сім професійних об'єктів у кармані, де б ви не були. 48-мегапіксельна головна камера є більш досконалою, ніж будь-коли, вона дозволяє робити фотографії з надвисокою роздільною здатністю з новим рівнем деталізації та кольорів. Ви побачите покращення своїх портретів. І тепер вам більше не потрібно переходити до портретного режиму. Якщо вашим об'єктом є людина, собака чи кіт, iPhone автоматично фіксує інформацію про глибину. Тож ви можете миттєво переглядати свою фотографію як портрет із хитрим ефектом розмиття.

Відкрийте собі кнопку «Дія».

Абсолютно нова кнопка дії — це швидкий шлях до вашої улюбленої функції. Коли ви встановите потрібну дію, просто натисніть і утримуйте, щоб запустити цю функцію.

Тривалість роботи від батареї, безперечно - Pro.

Незважаючи на таку кількість нових розширених функцій, iPhone 15 Pro все одно забезпечує неймовірну годину автономної роботи протягом усього дня.

У надзвичайній ситуації iPhone врятує вас.

Нова функція "допомога на дорозі" через супутник може спасти вас у таких ситуаціях, як спущене колесо або розряджена батарея, навіть якщо ви вийшли з мережі. iPhone також має функцію екстреного виклику через супутник та виявлення аварії - дві важливі функції безпеки, які допоможуть спасти життя.