Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Сховище
  • Оперативна пам’ять
  • Процесор
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Відомий світовий бренд Apple не перестає дивувати вимогливих користувачів, пропонуючи нові рішення. Привертає увагу і MacBook Pro 16 на процесорі M1 Pro, який поєднує в собі деякі ретро-риси і класичні форми . Розробники вирішили відмовитися від гострих кутів у даній моделі, щоб зробити процес перенесення техніки в руках зручнішим.


Технічні характеристики та особливості

Багато людей бажають придбати MacBook Pro 16 дюймів у кредит на Мій Гаджет, тому що добре чули про технічні можливості. Гаджет забезпечує автономну роботу для тих любителів та професіоналів, хто часто працює поза офісом. Перебуваючи в дорозі, навіть у салоні авто, вдасться зробити дуже великий обсяг роботи. Крім того:

  • Це чудовий варіант для тих, хто бажає купити макбук з великою діагоналлю , але при цьому компактний, з обтічними формами.
  • Предбачена та зручна можливість працювати з відео, фото, здійснювати монтаж, тобто цю техніку можна сміливо назвати професійною.
  • Продуктивність залишається стабільно високою незалежно від того, відключена техніка від розетки чи ні. До речі, це є слабким місцем багатьох гаджетів, які після відключення від розетки починають швидко здавати позиції. І в цьому плані продукція компанії Apple не підведе.

Інші переваги новинки

Це зручні макбуки з великим екраном зі слотами для карток HDMI 2.0, SD. За рахунок цього фахівці, зайняті у сфері фото, зможуть легко збільшити потенціал пам'яті пристрою. Подбали розробники і про зміну форми ніжок внизу платформи, що робить пристрій ще стійкішим. У будь-який час вдасться купити Макбук Про 16ку в Україні, оскільки попит на техніку є практично у всіх регіонах країни.