Apple Watch S6
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Діагональ дисплею
  • Колір
Відкрити сортування товарів

Відомий світовий бренд Apple не перестає дивувати вимогливу публіку. Особливо відзначилися годинники Apple Watch Series 6 (2020), що пропонують не зовсім звичайну функцію. Справа в тому, що бренд розробив технології, що дозволяють досить точно визначити кисневі показники в крові людини, що допоможе тим, хто ретельно стежить за здоров'ям.

Технології значно вдосконалені, процесор працює набагато швидше, вбудований висотомір, який функціонує по-новому, робить показання максимально точними. Можна купити нові Apple Watch 6 і не сумніватися, що кожен день власника чекатимуть нові дивовижні технологічні відкриття.

Всі переваги смарт-годиника

Привертає стильний дизайн: спортивний, лаконічний, з обтічними формами, легкими міцними матеріалами. Але, звичайно, дизайн лише одна з численних рис, що припала до смаку публіці. Розробники передбачили можливість встановити численні настройки і навіть визначати режим сну, щоб аналізувати ці показники. А ще, розумні смарт-годинник iWatch 6 припускають наступні переваги:

Велика розмаїтість функцій і можливостей

Вражають функції і характеристики Епл Вотч 6, оскільки, наприклад, для людей із захворюваннями серця це справжня знахідка Апаратне забезпечення оновилося, процесор став працювати в середньому на 20% швидше. Для того щоб повністю зарядити апарат, потрібно відносно небагато часу: півтори години. І в цьому модель випереджає попередні варіації.

Інші фішки Епл Вотч 6 полягають в оптимізації світіння дисплея, тому проблем не буде навіть при перегляді інформації під прямими променями сонця. Порадує і колірна гамма, адже представлено безліч креативних рішень.

Серед популярних моделей варто особливо відзначити лідерів: Solo Loop і Sport Band, що підкорили ринок Європи. З їх допомогою вдасться легко виміряти показники тренувань, будь то ходьба, пробіжки, заняття йогою, їзда на велосипеді, танці або плавання. Якщо пульс користувача занадто низький або високий, то він отримає про це повідомлення. Якщо трапиться надзвичайна ситуація і людина різко впаде, то механізми розпізнають і ця подія, відреагувавши відправкою повідомлення в служби порятунку.