O/B 440028

Apple AirPods 2 (MV7N2) Open Box

Apple AirPods 2 (MV7N2) Open Box

O/B 440028

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Більше магії

Збільшений час роботи у режимі телефонної розмови. Активація Siri за допомогою голосу. Новий футляр з можливістю бездротової зарядки. Все це AirPods — унікальні бездротові навушники. Вони підійдуть до всіх ваших пристроїв. Дістаньте їх з футляра, і відразу можете користуватися. Просто одягіть їх, і вони миттєво встановлять з'єднання, а отже, ви зможете відразу зануритися у насичений якісний звук. Немов за помахом чарівної палички.

Нуль дротів. Максимум переваг

AirPods налаштовуються в один дотик. Автоматично вмикаються і встановлюють з'єднання. Користуватися ними неймовірно легко. Вони оснащені спеціальними сенсорами, тому коли ви знімаєте навушники, відтворення зупиняється. При цьому AirPods чудово взаємодіють як з iPhone, так і з Apple Watch, iPad та Mac.

Попросіть Siri

Поговорити з вашим голосовим помічником стало ще простіше. Навіть не потрібно брати iPhone в руки. Просто скажіть: «Привіт, Siri».

Можливості звучать потужно

Новий чип H1, створений Apple, забезпечує більш стабільне бездротове з'єднання з вашими пристроями та швидше передавання даних: до 2 разів швидше при перемиканні між активними пристроями і у 1,5 рази швидше при телефонних дзвінках. Завдяки чипу H1 тепер Siri можна активувати за допомогою голосу, а ще затримка сигналу при використанні навушників під час комп'ютерних ігор стала до 30% нижче. Тому, чим би ви не займалися — грали в ігри, слухали музику або подкасти, — якість звучання завжди буде приголомшливою.

Знають, коли ви слухаєте

Акселерометр та оптичні сенсори, взаємодіючи одне з одним, керують різними аудіо-функціями: активують мікрофони для телефонних дзвінків та голосових команд Siri, а також дозволяють AirPods відтворювати звук, коли навушники вже у вухах. При цьому ви можете використовувати і обидва навушника, і тільки один. А ще AirPods розпізнають подвійні дотики, за допомогою яких зручно вмикати та вимикати музику або перемикати треки.

Знають, коли ви говорите

Спеціальний акселерометр вміє розпізнавати, що ви розмовляєте. Завдяки цьому він допомагає спрямованим мікрофонам відфільтрувати зовнішній шум і фокусуватися на звуці вашого голосу.

Ціла доба звучання

AirPods дозволяють слухати музику 5 годин без підзарядки — це кращий показник в індустрії. Час роботи у режимі телефонної розмови тепер становить до 3 годин. Крім того, футляр забезпечує навушникам кілька циклів зарядки, завдяки чому вони можуть працювати понад 24 години. Потрібна швидка підзарядка? Приберіть навушники AirPods назад у футляр на 15 хвилин, і потім ви зможете ще 3 години слухати музику або 2 години розмовляти по телефону. А якщо потрібно перевірити заряд акумулятора, просто піднесіть AirPods до iPhone або запитайте у Siri: «Скільки заряду у моїх AirPods?».

Легко налаштувати. Просто заслухатись

Навушники AirPods миттєво встановлюють з'єднання з iPhone та Apple Watch. Тому, коли ви перемикаєтеся з одного пристрою на інший, зміна джерела звуку відбувається миттєво. Хочете послухати музику з Mac або iPad? Досить обрати AirPods на цих пристроях. Просте налаштування — чарівний результат.

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Apple

Тип аксесуару

Навушники

Вид навушників

вкладиші

Тип навушників

True Wireless

Колір

white

Акустичне оформлення

закритого типу

Рік випуску

березень 2019

Категорія

Apple AirPods

Продуктивність та пам’ять

Процесор

H1

Якість звуку

Частотний діапазон

20-20000 Гц

Звук

стерео

Випромінювач

динамічний

Експлуатація

Тип підключення

бездротові

Інтерфейс підключення

Bluetooth 5.0 LE

Кнопки керування

сенсорні панелі на навушниках

Функції

автоматичне включення і підключення, Siri, голосове керування, управління з см
артфона, підтримка Multidevice

Датчики

здвоєні спрямовані мікрофони, подвійні оптичні сенсори, акселерометр руху, голосовий акселерометр

Модель

Серія AirPods

AirPods 2

Автономность

Ємність та тип батареї

398мАг, Li-Ion

Автономна робота

до 5 годин відтворення або до 3 годин у режимі розмови, з підзарядкою в футлярі: більше 24 годин відтворення або до 18 годин в режимі розмови, зарядка в футлярі протягом 15 хвилин забезпечує до 3 годин відтворення або до 2 годин у режимі розмови

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик

Габарити

44,3х21,3х53,5 мм

Вага

38гр кейс, 8гр навушники

Роз’єми

lightning

Додатково

Тип Б/У техніки

Б/у AirPods

Комплектація

кейс зарядки, навушники, lightning, документація

SALE

Товари по знижкам

навушники

Відгуки клієнтів про Apple AirPods 2 (MV7N2) Open Box