Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Сховище
  • Конфігурація М2
  • Оперативна пам’ять
  • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

 MacВook не обмежує ваші можливості

MacВook Air поєднує в собі покращену продуктивність та ультратонкий дизайн, які забезпечують більше можливостей для його використання у різних ситуаціях. Передовий чіп М2 забезпечує кращу енергоефективність та до 18 годин автономної роботи. Великий дисплей Liquid Retina не знає компромісів щодо якості зображення. А HD-камерою FaceTime 1080p та аудіосистема з підтримкою Spatial Audio та Dolby Atmos відкривають нові перспективи для спілкування та співпраці.


Тонкий, легкий, безшумний

MacВook Air, як і раніше, легко впізнати завдяки культовому дизайну. Його витончений тонкий корпус виготовлений із 100% переробленого алюмінію та має міцну конструкцію. Відсутність вентилятора робить роботу MacВook абсолютно безшумною. Супертонкий дизайн полегшує використання ноутбука поза домом або офісом. Чотири преміальні кольори дають можливість зупинити свій вибір на ідеальному варіанті.


Ще швидше, ще потужніше

MacВook Air з чіпом М2 працює до 1.4 разів швидше та ефективніше в порівнянні з попередньою версією на М1 і до 12 разів продуктивніше, ніж найшвидший MacВook Air на базі Intel. Тепер те, що раніше займало багато часу, виходить зробити у рази швидше. І вам більше не потрібно скрізь носити із собою підзарядку, адже час автономної роботи до 18 години повністю покриває ваші потреби у використанні на цілий день.


Неперевершена чіткість та яскравість

Дисплей Liquid Retina по праву можна назвати самим чітким і яскравим дисплеєм серед усіх порівнянних дисплеїв ноутбуків. Оцініть буйство фарб з підтримкою 1 мільярда кольорів, а завдяки високій роздільній здатності вам забезпечена безпрецедентна чіткість усіх деталей. Будь-яке зображення на екрані вражає своєю реалістичністю, а текст виглядає чітко для комфортнішого читання.


Вас чудово видно та чутно

HD-камера FaceTime 1080p та масив динаміків з підтримкою Spatial Audio та Dolby Atmos допоможуть підтримувати спілкування як наживо. Завдяки збільшеній роздільній здатності камери вас добре видно навіть при недостатньому освітленні. Аудіосистема створює приголомшливий тривимірний звуковий супровід будь-якому фільму, забезпечуючи ефект присутності.


Зручна офісна робота з Magic Keyboard

Клавіатура Magic Keyboard з підсвічуванням демонструє високу чутливість і точність і працює практично безшумно. Щоб отримати доступ до програм та документів, більше не потрібно витрачати час на довгі паролі. Просто торкніться пальцем ідентифікатора Touch ID, і ваш MacВook Air надасть миттєвий доступ до захищеної інформації.


Все для зручного підключення

MacВook Air має два універсальні порти Thunderbolt, за допомогою яких ви зможете передавати дані, здійснювати підзарядку пристроїв, заряджати ноутбук та підключати дисплеї 6К. Роз'єм для MagSafe, що підтримує магнітне кріплення, забезпечує швидку та безпечну зарядку вашому iPhone. Роз'єм для навушників 3.5 мм дозволяє навіть у людному місці усамітнитися для спілкування чи відпочинку.


Відгуки клієнтів про MacBook Air 15 (M2)

Cвітлана

Планую обмін з Macbook Air M1 на Аіr 15 на процесорі М2

Анатолій

Чекаю на новинку по передзамовленню!