treds
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація:

Продукція бренду Apple досі вважається передовою у світі, і подібна тенденція напевно збережеться у наступні роки. Багато людей бажають купити iPhone 13 Pro Max, щоб оцінити дизайн, відмінний функціонал та інші переваги. Виробники пропонують різноманітну колірну гаму, у тому числі й класику: сріблястий, золотистий і таке інше. Корпус створюється з нержавіючої сталі, що характерно для всієї продукції Apple.

Що нового в 13 Pro Max ?

Зручна покупка: кредит та розстрочка на Айфон 13 Про Макс від Мій Гаджет

Багатьох цікавлять не тільки характеристики, але й ціна iPhone 13 Pro Max в Україні, а також тривалість гарантії та нюанси покупки. Ці гаджети реалізуються практично у всіх країнах світу, у тому числі можна придбати їх в Україні із гарантією оригінальності походження. Також розробники порадували користувачів тим, що девайс витримує занурення на глибину до 6 метрів завдяки особливому влаштуванню корпусу. Звичайно, якщо сталося намокання, то рекомендується обережно протерти його і дати висохнути природним чином.


Користувачі оцінили інші технічні новинки, наприклад, вбудовану функцію стабілізатора кадру. Так, такі опції були і в попередніх моделях, але саме в цій моделі найчіткіше проглядається поліпшення. Є безліч інших технічних нововведень, але в основному все спрямоване не на появу нових опцій, а на поліпшення вже існуючих характеристик: потужність батареї, чіткість картинки, краща трансляція звуку та інше.


Оскільки оригінальна техніка провідного бренду не може коштувати дешево, то вдасться придбати iPhone 13 Pro Max у кредит та розстрочку, що є нормальною світовою практикою. Це дозволить практично відразу стати повноправним власником найостаннішої версії Айфона та випробувати новинку у справі.