WXYL-02

Бездротова зарядка Baseus Gravity Car Mount QC3.0 Black

Бездротова зарядка Baseus Gravity Car Mount QC3.0 Black
Бездротова зарядка Baseus Gravity Car Mount QC3.0 Black

Бездротова зарядка Baseus Gravity Car Mount QC3.0 Black

WXYL-02
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Зручність. Надійність. Стиль

Хочете заряджати смартфон прямо в автомобілі і при цьому завжди зберігати його екран у полі зору? Для цих завдань підійде Baseus Metal Wireless Charger Gravity Car Mount – бездротовий зарядний пристрій. Аксесуар надійно фіксується на вентиляційну решітку, а шарнірний механізм дозволяє встановити оптимальний кут огляду.

Особливості:

Для пристроїв з діагоналлю екрана від 4 до 6,5"

Стандарт бездротового передавання енергії Qi

Підтримка швидкої зарядки з потужністю 10 Вт

Шарнірний механізм з обертанням на 360 градусів

Автоматичний затиск з металевим механізмом

Еластичні силіконові вставки

Досконалість технологій

Про під’єднання зарядних кабелів, яке тільки зношує роз'єми смартфона і відволікає від дороги, можна забути. Автомобільний зарядний пристрій оснащений модулем бездротового передавання енергії Qi з підтримкою швидкої зарядки на потужності 10 Вт. Також у ньому передбачений інтелектуальний чип для запобігання перевантаження, перегріву та інших позаштатних ситуацій.

Щоденний комфорт

Встановлення телефона в тримач вражає своєю простотою. Цього вдалося досягти завдяки практичному затиску, який автоматично зсуває бічні фіксатори при тиску мобільного пристрою на нижню частину тримача. А еластичні силіконові вставки виключають подряпини й забезпечують щільне прилягання, щоб девайс не випав при проїзді нерівностей та різких маневрах.

Універсальне кріплення

Забудьте про ненадійні присоски та наліпки. За допомогою спеціальної кліпси тримач кріпиться до решітки (дефлектора) системи вентиляції на приладовій панелі. Завдяки цьому монтаж і демонтаж пристрою займає лічені секунди. На окрему увагу заслуговує шарнірний механізм з обертанням на 360 градусів, що дозволяє встановити оптимальний кут огляду.

У надійних руках

Надійність будь-якого механізму в першу чергу залежить від якості використаних у ньому комплектуючих. Затиск автомобільного тримача виконаний з металевих деталей. Завдяки цьому аксесуар порадує свого власника тривалою та безпроблемною експлуатацією.

Характеристики

Основні характеристики

Тип аксесуару

Авто тримач

Колір

black

Виробник

Baseus

Основні характеристики аксесуару

Призначення

для см
артфону

Особливості

для пристроїв з діагоналлю екрана від 4 до 6,5 "; стандарт бездротової передачі енергії Qi; підтримка швидкої зарядки на потужності 10 Вт; шарнірний механізм з обертанням на 360 градусів; автоматичний затиск з металевим механізмом; еластичні силіконові вставки

Вихідна потужність

10В

Кількість портів

1

Експлуатація

Інтерфейс підключення

micro-USB

Корпус та роз’єми

Габарити

18 х 12 х 8 см

Вага

180 г

Додатково

Сумісний з

iPhone

Відгуки клієнтів про Бездротова зарядка Baseus Gravity Car Mount QC3.0 Black