Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Колір
  • Сховище
Відкрити сортування товарів

Практичність використання iPhone 8

Всі телефони лінійки iPhone 8 володіють хорошим захистом від води і пилу, мають високий рейтинг IP67 відповідно до стандарту IEC 60529 (можливо не тривалий занурення в воду, до 30 хвилин, глибиною до 1 метра), але вихід з ладу внаслідок впливу води вважається не гарантійним. Дія захисту до води і пилу згодом при природному зносі може зменшуватися. Ні в якому разі не заряджайте мокрий телефон, необхідно видалити вологу і просушити пристрій згідно з інструкцією.

Рекомендації при виборі телефону

Часто у людей виникає питання, як знайти і перевірити iphone при покупці з рук? Найголовніше це не боятися вторинного ринку, так ви зможете заощадити пристойну суму грошей. Найоптимальніший варіант, щоб заощадити і в той же час мати повністю функціональним пристроєм, рекомендуємо вибирати модель бу Iphone 8 на 128 гігабайт.

Пам'ятайте, що Айфон 8 існує тільки в чотирьох кольорах, найпопулярніший Space Gray ( "космічний сірий"), практичний Silver (сріблястий), стильний Gold (золотий) і яскравий Red (червоний). Завжди необхідно дивитися скільки коштує бу Айфон 8, не ведіться на "солодку" ціну, "халяви" майже ніколи не буває, якщо ціна явно занижена, така пропозиція краще обійти стороною.
Після вибору сподобалася версії телефону, радимо перейти на офіційний сайт Apple і перевірити за серійним номером, повинна бути інформація про існування такого телефону і гарантії. Якщо БУ iPhone 8 з гарантією, то це дає ще вам додаткове право на другий рік сервісного обслуговування.

Купити Айфон 8 БУ в Україні на вторинному ринку і не потрапити на підробку досить проблематично, настійно не рекомендуємо купувати телефон без наявності оригінальної коробки, без неї в майбутньому буде складніше продати телефон, а також будуть виникати питання про походження самого телефону. Завжди дивіться на коробку, оригінальна має ззаду рівно приклеєні стікери з чітким шрифтом, сама зроблена з щільного картону і добре зібрана, не має великих щілин, підроблені - "все те ж саме, тільки навпаки", цей пункт дуже важливий. Дивіться, щоб на телефоні не було слідів розтину, в налаштуваннях апарата звіряйте IMEI і серійний номер з коробкою, все повинно збігатися, так само зверніть увагу на сім лоток, на ньому теж повинен бути IMEI і серійний номер телефону.

Послуга "Самовивіз Б/У iPhone 8" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський.