010-01987-21

Garmin Fenix 5S Plus Silver/Black

Garmin Fenix 5S Plus Silver/Black
Garmin Fenix 5S Plus Silver/Black

Garmin Fenix 5S Plus Silver/Black

010-01987-21

Колір моделі

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Маленький годинник, великі можливості

Компактний мультиспортивний GPS-годинник з оптичним пульсометром, ТОПО картами і функцією популярних маршрутів Trendline1.
Великий екран 1.2”, безель навколо екрану, кнопки та задня кришка виконані з нержавіючої сталі.
Зберігайте до 500 пісень у пам'яті годинника та прослуховуйте їх за допомогою безпровідних навушників (продаються окремо).
Система безконтактних платежів Garmin Pay2 дозволяє здійснювати безготівкові платежі за допомогою годинника.
Вбудовані навігаційні датчики включають 3-осьовий компас, гіроскоп та барометричний альтиметр, а також найсучасніший приймач, який приймає сигнали від декількох супутникових систем (GPS, GLONASS, Galileo) і забезпечує надійніший зв’язок у складних умовах у порівнянні з одним лише GPS.
Батарея: до 7 днів в режимі смарт годинника, до 4 годин в режимі GPS з програванням музики (в залежності від налаштувань).

Годинник серії Fenix 5S Plus, призначений для спортсменів та любителів активного відпочинку, допоможе поліпшити вчорашній результат. Цей міцний годинник, виконаний з високоякісних матеріалів, має кольорові карти з маршрутизацією, пульсометр на зап'ястя, зберігання до 500 композицій й систему безконтактних платежів Garmin Pay.

Ваш шлях до успіху

Всі годинники лінійки fēnix 5 пропонують вбудовані картографічні та навігаційні функції, які допоможуть вам орієнтуватися на місцевості і в місті, і на природі. Пристрій постачається з кольоровими топографічними картами, оптимізованими для наочної навігації і відстеження місцерозташування. Для бігунів та велосипедистів пропонується функція розрахунку популярних маршрутів Trendline, яка використовує мільярди кілометрів із товариства Garmin Connect™ для пошуку найкращих доріжок та маршрутів.

Навігація з використанням декількох супутникових систем

Кожна модель годинника fēnix 5 має супутниковий приймач, який використовує сигнали декількох систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) для забезпечення більш надійного визначення розташування у порівнянні з застосуванням однієї системи GPS. Для навігації у пристрої використовується не лише карта, а також і датчики (альтиметр, барометр та компас). Вбудований альтиметр видає дані висоти для точного відстеження спусків та підйомів, що особливо важливо для туризму та інших занять. Тривісний електронний компас з компенсацією нахилу визначає ваш азимут незалежно від того, перебуваєте ви у стані руху чи ні.

Розширені спортивні показники

Під час спортивних занять необхідно знати свої межі. Годинники fēnix пропонують сучасні тренувальні функції, що дозволяють відстежувати вашу спортивну форму та ефективність занять. Використовуйте фізіологічні показники, дані бігової динаміки та інші дані для спостереження за статистикою тренувань, вимірювання свого прогресу й точної роботи над спортивною формою. Функція стану тренування автоматично оцінює останні заняття та індикатори ефективності, а потім повідомляє користувачеві, чи були його спортивні заняття занадто навантажувальними, оптимальними для підтримки форми або такими, що виводять на пік форми. Крім того, можна переглядати загальний показник тренувального навантаження, який вимірює об'єм занять за останні 7 днів і порівнює його з оптимальним рівнем для вашої спортивної форми з урахуванням останніх тренувань. Спеціальні передзавантажені профілі занять включають плавання, біг, велоспорт, ходьбу, туризм, лижі, веслування, паддлбординг та інше. Для додаткової мотивації можна завантажувати передові тренування й тренувальні плани з Garmin Connect.

Пульсометр на зап'ясті

Технологія пульсометра на зап'ясті Elevate™ дозволяє вам спостерігати за частотою пульсу без нагрудного пульсометра. На додаток до підрахунку кількості кроків та спостереження за сном пристрій використовує частоту пульсу для видачі інформації про кількість спалених калорій та визначення інтенсивності спортивних занять. Крім того, прилад вимірює варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів стресу, що дозволяє оцінити рівень активності, до якого готовий ваш організм.

Трохи музики в дорозі

Улюблена музика допомагає вам під час змагань або важких тренувань? Тепер у пам'яті годинника може зберігатися до 500 музичних композицій, щоб ви могли насолоджуватися музикою без телефона. Передавайте музику з комп'ютера і складайте списки відтворення для зручного прослуховування через сумісні навушники Bluetooth (продаються окремо). Крім того, ви можете синхронізувати з годинником списки відтворення, що надаються деякими сервісами музичного потокового мовлення3 для отримання ще більшої кількості музики без реклами. Відтепер ви можете не брати телефон на пробіжку або велосипедне тренування – адже завдяки новому годиннику ваша улюблена музика завжди буде у вас з собою.

Платіть помахом руки

Для підтримки темпу вашого активного життя годинник Fenix 5S Plus пропонує систему безконтактних платежів Garmin Pay. Тепер ви можете оплачувати покупки, залишаючи вдома гаманець та платіжні картки. Ця функція працює практично скрізь, де є NFC сканер для безконтактних платежів.

Залишайтеся на зв'язку

Всі моделі лінійки fēnix 5 при сполученні з сумісним пристроєм підтримують сповіщення від смартфона. Електронні листи, текстові повідомлення та попередження відображаються прямо на екрані годинника, де б ви не знаходилися, – на полі для гольфу, на туристичній стежці або просто далеко від робочого стола. Інші функції включають автоматичне передавання даних у нашу спортивну онлайн-спільноту Garmin Connect, стеження за групою GroupTrack та публікацію даних у соціальних мережах за допомогою безкоштовних додатків Garmin Connect та Garmin Connect Mobile.

Висококласні матеріали, висока міцність

Годинники Fenix 5S Plus, розроблені для активного життя і виконані з висококласних матеріалів, пропонуються у різних варіантах, включаючи ободок навколо циферблата з нержавіючої сталі з PVD-покриттям і з титану з DLC-покриттям. Яскравий кольоровий дисплей Garmin Chroma Display™ з високою роздільною здатністю та світлодіодним підсвічуванням забезпечує чудову читаність за будь-яких умов освітленості. Завдяки прозоро-відображальній технології, при якій одночасно відбувається відображення та випускання світла, зображення на екрані стає ще більш чітким при яскравому сонячному світлі. Для додаткового захисту від утворення подряпин на деяких моделях Fenix 5S Plus використовується опукле сапфірове скло.

Корисні додатки, циферблати та ремінці

Будь-яку модель годинника fēnix можна доповнити безкоштовним контентом з магазину Connect IQ™. Змініть циферблат годинника, додайте поля даних або завантажте додатки та віджети для наочного подання інформації. Крім того, пропонується широкий асортимент ремінців і браслетів QuickFit® з високоякісної шкіри, металу або силікону, що дозволяє легко змінювати стиль годинника для будь-якого виду спорту або заняття. Для перестановки ремінців не потрібні додаткові інструменти. Просто переставте, замкніть і готово! Завдяки Garmin ви можете змінювати годинник відповідно до ваших індивідуальних якостей.

Дані потужності під час бігу

Завантаживши на сумісний годинник додаток Running Power (бігова потужність) з магазину Connect IQ, ви зможете додати до тренування дані потужності. Додаток "Running Power", розроблений Garmin Labs, використовує дані темпу, вертикальних коливань, ухилу та навіть параметрів вітру для визначення кількості потужності, яку ви докладаєте до землі під час бігу. Знаючи, які зусилля ви докладаєте за кілометр або за хвилину, ви зможете краще підбирати потрібний темп та розподіляти зусилля, щоб не втомитися занадто рано. Та це ще не все – якщо у вас вже є необхідні пристрої Garmin, то ви зможете додати дані потужності для бігу безкоштовно. Все, що вам потрібно, – це годинник Fenix 5S Plus і один з таких аксесуарів: HRM-Run™, HRM-Tri™ або Датчик даних Running Pod для отримання даних бігової динаміки.

Характеристики

Основні характеристики

Модель

Garmin Fenix 5S Plus

Колір

silver/black

Рік випуску

жовтень 2018

Виробник

Garmin

Дисплей

Діагональ дисплею

1,2"

Тип екрану

монохромний

Продуктивність та пам’ять

Оперативна пам’ять

512 Мб

Сховище

16 Гб

Зв’язок та датчики

Навігаційні можливості

GPS, ГЛОНАСС

Типи підключень

Bluetooth 5.0

Сенсори

електронний компас, барометричний альтиметр, гіроскоп, акселерометр, термометр, пульсометр, крокомір

Автономность

Ємність та тип батареї

350 мАч, Li-Pol

Автономна робота

до 14 днів роботи від акумулятора

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

стекло, металл

Ремінець

Sport Band

Вага

62 г

Особливості

Водонепроникність до 100 метрів; Сумісний з Vector; Ідентифікація типу гребків; Період роботи: до 7 днів (в режимі см
арт-годин), до 11 годин (GPS / HR), до 4,5 годин GPS + музика, до 25 годин (UltraTrac™, без роботи вбудованого пульсометра); Високочутливий приймач GPS; Сумісність з Garmin Connect™; Функція Virtual Partner® (Віртуальний партнер); Функція "Сourses" (Функція траси); Функція "AutoPause" (Автоматична пауза); Функція "AutoLap" (Автоматичне коло); Функція "Auto Scroll" (Автоматичне перемотування); Функція "Multi-sport" (мультиспортивний режим); Складні тренування; Прості тренування; Попередження про темп тренування; Попередження про час/відстані; Вібро режим; Інтервальне тренування; Bluetooth Smart, ANT +, Wi-Fi; Garmin Pay; Музичний плеєр; Завантаження пісень: до 500 шт; Відображення і завантаження карт; Завантаження додатків Connect IQ ™; Попередження про зміну погоди; UltraTrac; TracBack; Лижні тренування; Фізіологічні вимірювання; Гребля.
*

Додатково

Мережа

GPS

Комплектація

годинник , зарядний пристрій, документація

Відгуки клієнтів про Garmin Fenix 5S Plus Silver/Black