4090939

Marshall Mode Black

Marshall Mode Black
Marshall Mode Black

Marshall Mode Black

4090939

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Навушники Marshall Mode - це поєднання відмінного звуку і унікального стилю - всього того, за що ми так любимо Marshall.

Особливості:

Висока якість звучання
Гарнітура з можливістю управління треками
Продумана і надійна конструкція
Якість аудіо

Навушники Marshall Mode забезпечують чудову деталізацію всіх нюансів музичних композицій. Налаштовані індивідуальні драйвера забезпечують звучання високої продуктивності при мінімальних спотвореннях. Навушники створюють збалансований звук, який має чіткий среднечастотний діапазон і глибокі баси. Насолоджуйтесь улюбленою музикою чудової якості.

Гарнітура

Навушники Marshall Mode забезпечують режим прийому телефонних дзвінків і управління музикою (натискання один раз, щоб відповісти на вхідні дзвінки або закінчити розмову, а також відтворити і призупинити відтворення музики. Два рази - прискорити перемотування музики, три рази - повернутися назад). Спілкуйтеся з комфортом!

Зручне управління

Навушники забезпечені регулятором гучності на кабелі, там же - вбудований мікрофон. Пульт обладнаний спеціальною кліпсою-затискачем для зручного закріплення навушників при носінні. У будь-якій ситуації у вас буде можливість легко змінити трек або відповісти на дзвінок, не дістаючи телефон з кишені.

Комфорт при носінні

Ідеальна форма навушників забезпечує оптимальне прилягання всередині вушної раковини. Завдяки цьому навушники тримаються міцно і не випадають при русі. Займайтеся спортом, не хвилюючись випустити навушники.

Довговічність та надійність

Спеціальна обробка матеріалу кабелю захищає їх власника від сплутування дроту. Режим L-штекерного режиму забезпечує більш міцне з'єднання з вашим пристроєм. Така конструкція сприяє більш тривалому терміну експлуатації навушників.

Характеристики

Основні характеристики

Вид навушників

вакумні і вкладиші

Модель

Marshall Mode

Тип навушників

провідні

Колір

black

Акустичне оформлення

закритого типу

Рік випуску

вересень 2014

Виробник

Marhall

Якість звуку

Частотний діапазон

20-20000 Гц

Звук

стерео

Випромінювач

динамічний

Експлуатація

Тип підключення

jack 3.5

Кнопки керування

кнопки регуляції на навушниках

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик

Вага

17 гр

Додатково

Комплектація

навушники, змінні амбрушури, документація

Відгуки клієнтів про Marshall Mode Black