test product

test product

test product
test product
Гарантія - 90 днів. Одноразова заміна скла у разі розбиття або відклеювання.
test product
test product

test product

test product

Колір берелоку

300грн
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Це прорив. Система камер Pro. Чудова трійка.

Революційна система трьох камер - набагато більше можливостей і незмінна простота у використанні. Безпрецедентне збільшення ресурсу акумулятора. І приголомшливий процесор з розширеною підтримкою технологій машинного навчання, який відкриває для iPhone великі нові перспективи. Представляємо iPhone 11 Pro. Він гідний свого імені.

Кут огляду ще більше.

Система камер iPhone 11 Pro підтримує вражаючий 4-кратний оптичний зум - від максимального наближення на телефотокамері до максимального віддалення на надширококутній.

Елегантний прозорий інтерфейс.

У ньому використовуються можливості надширококутної камери - тепер ви бачите, що відбувається за межами кадру, і можете моментально це зняти. Між вами і об'єктом зйомки немає практично нічого, крім мінімалістичного інтерфейсу. І повне занурення в зйомку забезпечено.

Надширококутня камера.

Якщо в кадр не поміщається все, що потрібно, просто зробіть зум. При зйомці на нову надширококутний камеру область зображення збільшується в чотири рази. Це можна порівняти з тим, як якщо б ви відійшли далеко назад. Тепер в кадр потраплять і гірські вершини, і високі шпилі, і безкраї горизонти.

Відео 4K. Професійна підготовка кадрів.

iPhone 11 Pro знімає чудові відео - плавні, реалістичні і чудово деталізовані. Потужний потенціал процесора дозволяє отримати відео 4K з частотою 60 кадрів / с, розширеним динамічним діапазоном і кінематографічною стабілізацією. А нові інструменти редагування і можливість збільшити область зображення в чотири рази допоможуть в реалізації ваших ідей.

Нічний режим. Високі технології проти низької освітленості.

М'яка напівтемрява ресторану. Пляж в місячному світлі. Новий Нічний режим працює з процесором A13 Bionic і інтелектуальними програмними функціями, щоб сюжети, зняті при слабкому освітленні, виглядали ясно і чітко. Режим включається автоматично, а за допомогою ручних налаштувань можна домогтися ще більшої деталізації і зменшити шум.

Вам Селфі або слоуфі?

На нову камеру TrueDepth 12 Мп можна знімати класні уповільнені Селфі з частотою 120 кадрів / с або відео 4K з частотою 60 кадрів / с. А якщо при зйомці фото повернути телефон горизонтально, камера автоматично зменшить масштаб, щоб в кадр помістилася вся ваша компанія. Бачите, навіть Селфі можуть бути професійними

Портретний режим. У вашій палітрі нові фарби.

Завдяки злагодженій роботі трьох камер в ваших портретах ще більше глибини і змісту. В iOS 13 з'явився ефект «Світла тональність - ч / б». Тепер ви можете знімати чорно-білі портрети професійного рівня. При цьому портретне освітлення дозволяє налаштовувати положення і інтенсивність джерела світла для об'єкта в вашому кадрі, ніби ви знімаєте в студії. Виглядає чудово.

Дисплей Pro. Super Retina XDR. Великий контраст з усім іншим.

У дисплея Super Retina XDR два максимальних рівня яскравості для різного освітлення. При безхмарним сонячній погоді яскравість екрану складає до 800 кд / м² - знімати і переглядати фото буде зручно. А при перегляді контенту, знятого в HDR, значення яскравості може сягає 1200 кд / м². Це як монітор Pro Display XDR, тільки на iPhone.

Процесор Pro. Такої потужності ми самі не очікували.

Унікальний процесор A13 Bionic розроблений для більш тісної роботи з технологіями машинного навчання. З ним iPhone здатний робити такі речі, про які ви і не мріяли. Насправді, за показниками швидкості, потужності і технологічності цей процесор випереджає інші на багато років. Погодьтеся, непогана перевага.

Ще хоча б годину акумулятора? Ось вам п'ять.

Це рекордне збільшення ресурсу акумулятора. До 4 годин довше працює акумулятор iPhone 11 Pro.1До 5 годин довше працює акумулятор iPhone 11 Pro Max.1До 50% заряду приблизно за 30 хвилин з функцією швидкої зарядкі.2

Викупали? Не страшно.

Найкращий захист від води для iPhone. Рейтинг IP68 - захист від води при зануренні на глибину до 4 метрів на 30 хвилин.3 Захищений від бризок - наприклад, кави, чаю або мінералки. Захист від пилу - корпус надійно герметизований.

Технологія Face ID

Технологія Face ID стала на 30% швидше. Тепер вона розпізнає обличчя з більш дальньої відстані. Або якщо подивитися на пристрій під кутом. І це як і раніше найнадійніша технологія аутентифікації по обличчю. 

Характеристики

Продуктивність та пам’ять

Оперативна пам’ять

15

Відгуки клієнтів про test product