Цілодобово з вами

Представлені навушники створені для справжніх меломанів. Вони здатні підтримувати працездатність до 24 годин разом з підзарядним кейсом. Швидка зарядка за 10 хвилин дає досить енергії, щоб обидва навушника змогли працювати ще 8 годин. В цілому разового заряду вистачає на 4 години, після чого за допомогою кейса їх можна зарядити ще 5 разів.

Естетика мінімалізму

Корпус зроблений в лаконічному форматі, за рахунок чого він виглядає дуже стильно. Приємна на дотик пластикова поверхня має обтічні лінії, тому вкладиші ергономічно поміщаються у вушну раковину і транслюють звук безпосередньо в слуховий канал. На кожному з них є напис, що показує, в якому вусі потрібно розташувати девайс. На поверхні ніжки розташовується сенсорна панель управління.

Круте звучання

Усередині навушника розміщений динамік розміром 12 мм. В конструкції використаний титановий композитний матеріал, який, спільно з хорошим підсилювачем, дає ефект насиченого звуку з якісними низькими басами, добре опрацьованим високим діапазоном і стабільними середніми частотами. Розробники налаштували конфігурації OPPO Enco Air таким чином, щоб звук був збалансованим і приємним слуховим органам.

Шумозаглушення DNN

У процесі спілкування дуже важливо чути співрозмовника і якісно доносити своє мовлення до нього. Двосторонній зв'язок забезпечує шумозаглушення DNN, в результаті якого звук передається бінаурально – як його і сприймає мозок у реальному житті. Подвійні мікрофони створюють представлений ефект, щоб передавати опонентові винятково важливу інформацію, а не фоновий шум.

Миттєвий коннект

Як тільки відкривається кейс навушників OPPO Enco Air, відбувається сполучення зі знайомим пристроєм. Автоматична активація значно спрощує експлуатацію, роблячи її швидкою і неклопітною. Модель сумісна з пристроями на базі Android і iOS, за рахунок чого ви завжди зможете слухати музику, навіть змінивши смартфон. Всього один клік – і навушники пов'язані з телефоном.

Підтримка Bluetooth 5.2

Сучасний стандарт бездротового зв'язку Bluetooth 5.2 здатний якісно передавати дані на відстані до 10 метрів від девайсу. Тепер навіть в переповненому автобусі або сусідній кімнаті ви зможете насолоджуватися улюбленими треками – інші пристрої в загальній мережі не стануть на заваді конкретно для вас.

Без допомоги рук

Тактильно чутлива панель на ніжці дозволить вам управляти навушниками і допоміжними функціями. Якщо тричі доторкнутися до неї, активується виклик голосового асистента, взаємодіяти з яким можна в звуковому форматі, озвучуючи команди і задаючи питання.

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Oppo

Тип аксесуару

Навушники

Вид навушників

вкладиші

Колір

White

Якість звуку

Звук

стерео

Експлуатація

Тип підключення

бездротові

Інтерфейс підключення

Bluetooth 5.2

Автономность

Автономна робота

4 г (одна зарядка) / 24 год (з кейсом для зарядки)

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик

Габарити

Розмір (зарядний кейс): 60 х 53.2 х 23.5 мм
Розмір (навушники): 35.8 х 18.9 х 17.7 мм
Розмір (упаковка): 120 х 120 х 38 мм

Вага

40.4 г

Роз’єми

USB Type-C

Додатково

Серія навушників

Enco Air

Комплектація

Навушники Кейс Інструкція Гарантійний талон

SALE

Товари по знижкам

навушники

Відгуки клієнтів про Навушники OPPO Enco Air (ET161) White